Prázdny

 Multifunkčná telocvičňa 

 Akrobatická a workout zóna 

Naša gymnastická telocvičňa s trampolínou, molitanovou jamou a gymnastickým prostným je ideálny priestor pre skupinové aj individuálne cvičenia detí aj dospelých a taktiež pre zábavu detí či celých rodín. Radi privítame všetkých ľudí, ktorí sa radi hýbu, chcú sa naučiť lepšie ovládať svoje telo alebo si chcú len tak zaskákať na trampolíne.

Mimo organizovaných cvičení je telocvičňa otvorená pre deti aj dospelých (OPEN GYM podľa rozvrhu) alebo si môžete celú telocvičňu pohodlne pre svoju rodinu prenajať. Využívať pritom môžete všetko vybavenie telocvične a postaviť tak deťom napríklad perfektnú prekážkovú dráhu či molitanový dom.

  Akrobatická zóna   

Gymnastické prostné, molitanová jama a veľká trampolína, je určená pre športovú a gymnastickú prípravu detí, dospelých, vrcholových ale aj rekreačných športovcov.

  Workout zóna  

Pozostáva z kovovej konštrukcie so závesným systémom a je vhodná pre skupinové cvičenia s menším počtom ľudí, osobný aj skupinový kondičný tréning.
Táto workout zóna je jedinečná a poskytuje obrovské možnosti pre tréning s deťmi, ale aj športovcami.

Voľné cvičenie v telocvični - Open Gym
 

Open gym je voľné cvičenie v telocvični, pričom cvičiaci klient môže využívať náradie a náčinie v telocvični. Vstup do open gymu si môžete rezervovať cez rezervačný systém na vopred stanovené časové bloky:

  • Open Gym pre rodičov s deťmi (deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby)
  • Open Gym s dozorom (pre deti od 12 rokov s našim dozorom)
  • Open Gym nad 18 rokov ( nestrážený )

Pre bezpečnosť a vaše pohodlie je kapacita v Open gyme 8 klientov. Z bezpečnostných dôvodov dbáme na dodržiavanie vekového rozdelenia a dodržiavanie pravidiel. Do telocvične nie je povolené vnášať žiadne jedlá ani nápoje, s výnimkou čistej vody v uzavretej plastovej fľaši. Pred vstupom si prosím na dverách prečítajte pravidlá pre užívanie telocvične.


 

Začiatok vstupov cez víkend vždy na celú hodinu , zároveň možnosť rezervácie cez on-line rezervačný systém.
Presne časy sú uvedené  v časti rozvrh a cenník a sú priebežne aktualizované podľa rezervácii gymnastickej haly.

Otváracie hodiny 

   Pondelok:

  6:30 - 21:00

   Utorok

  6:30 - 21:00

   Streda

  6:30 - 21:00

   Štvrtok

  6:30 - 21:00

   Piatok

  6:30 - 21:00

   Sobota

9:00 - 20:00  

   Nedeľa

   9:00 - 20:00

 

Ako sa k nám dostanete

mob: +421 (0)918 / 34 11 72