Pumptrack 

 

  Pumptrack  

www.pumptrackkosice.sk

Pumptrack je jedinečný typ dráhy, ktorý používa “pumpovanie” (pohyb hore a dole) ako hnaciu silu bicykla (kolobežky, skateboardu, inline korčulí) namiesto pedálovania alebo odrážania sa. Pumptrack je jedinečný pre nácvik rovnováhy, ovládanie bicykla  a získanie zručností. Jazda na Pumptracku je bezpečná a zábavná a je vhodná pre všetky vekové kategórie a úrovne jazdenia, druhy a veľkosti bicyklov.

Jazdu na pumptracku si užijú maličké deti na odrážadlách, začínajúci cyklisti, ale aj väčšie deti a pokročilí cyklisti. Jazda na pumptracku je vynikajúci tréningový doplnok pre všetkých cyklistov, ktorí chcú zlepšiť svoju techniku jazdy.

Na pumptrack sa vchádza cez parkovisko, vstup sa platí na recepcii. Otváracie hodiny pumptracku priebežne aktualizujeme v sekcii Rozvrh a cenník. Deti do 12 rokov môžu jazdiť len v sprievode dospelej osoby. Mládež od 12-18 rokov môžu samostatne jazdiť len vo vyhradených hodinách s našim dozorom (podľa rozvrhu). Okrem pumptracku je možné vonkajšie ihrisko využiť aj na kondičný tréning pre uzavreté skupiny. Pri vonkajšom sedení je aj pieskovisko pre najmenších. Pieskovisko zakrývame a každý deň prehrabávame. Na vonkajšom sedení si môžete vychutnať našu výbornú Doraz kávu alebo iné dobroty z Family Café.

 

 

Prevádzkový čas a cenník

Vstup 08:00 - 15:00

2 €     

Vstup 15:00 - 21:00

2,50 €     

Rodinné vstupné - pre 3 osoby (každá ďalšia osoba 1€)

7 €     

Prenájom pumptracku 1h

30€     

 

Vstup 08:00 - 15:00

2   

Vstup 15:00 - 21:00

2,50 €  

Rodinné vstupné - pre 3 osoby
(každá ďalšia osoba 1€)

7 €  

Prenájom pumptracku 1h

30€