Pumptrack - miesto pre pohyb a zábavu 

 

  Pumptrack a ihrisko

www.pumptrackkosice.sk

Vítajte na našom ihrisku a pumptracku. Ihrisko 1000m2 je bezpečný priestor pre detskú radosť z pohybu, deti sa môžu dosýta vybehať, vyblázniť. Pumptrack je jedinečný typ dráhy, ktorý používa “pumpovanie” (pohyb hore a dole) ako hnaciu silu bicykla (kolobežky, skateboardu, inline korčulí) namiesto pedálovania alebo odrážania sa. Pumptrack je jedinečný pre nácvik rovnováhy, ovládanie bicykla  a získanie zručností. Jazda na Pumptracku je bezpečná a zábavná a je vhodná pre všetky vekové kategórie a úrovne jazdenia, druhy a veľkosti bicyklov.

Jazdu na pumptracku si užijú maličké deti na odrážadlách, začínajúci cyklisti, ale aj väčšie deti a pokročilí cyklisti. Jazda na pumptracku je vynikajúci tréningový doplnok pre všetkých cyklistov, ktorí chcú zlepšiť svoju techniku jazdy.

Na pumptrack sa vchádza cez parkovisko, vstup sa platí na recepcii. Otváracie hodiny pumptracku priebežne aktualizujeme v sekcii Rozvrh a cenník. Deti do 15 rokov môžu jazdiť len v sprievode dospelej osoby. Okrem pumptracku je možné vonkajšie ihrisko využiť aj na kondičný tréning pre uzavreté skupiny alebo na osobné tréningy. Pri vonkajšom sedení je aj pieskovisko pre najmenších. Pieskovisko zakrývame a každý deň prehrabávame. Na pumptrackovej "terase" si m
ôžete vychutnať našu výbornú Doraz kávu alebo iné dobroty z Family Café.

BABY VSTUP - Čas pre maličké deti 

V doobedňajších hodinách 9:00 - 12:00 (viď rozvrh) je vonkajšie ihrisko vyhradené pre maličké deti na odrážadlách, vstup 1€. K dipozícii je celá plocha, detičky sa môžu dosýtosti vybehať, vyskúšať si pumptrack a pohrať sa s outdoorovými hračkami. Mamičky si môžu vychutnať doobedňajšiu kávu, koláčik. 

 

NARODENINOVÉ OSLAVY NA IHRISKU

Hľadáte priestor pre oslavu, posedenie, akciu? Môžete si prenajať ihrisko s pumptrackom aj vonkajším sedením, prípadne grilom. Pre viac informácii nám nevahájte zavolať.  

 

Prevádzkový čas a cenník

Vstup

3 €     

Baby vstup (deti na odrážadlách) vo vyhradených hodinách

1 €     

Prenájom pumptracku 1h

20€     

 

Vstup 08:00 - 15:00

2   

Vstup 15:00 - 21:00

2,50 €  

Rodinné vstupné - pre 3 osoby
(každá ďalšia osoba 1€)

7 €  

Prenájom pumptracku 1h

30€  

 

Otváracie hodiny 

   Pondelok::

   zatvorené

   Utorok

    zatvorené

   Streda

    zatvorené

   Štvrtok

    6:30 - 21:00

   Piatok

    6:30 - 21:00

   Sobota

9:00 - 20:00

   Nedeľa

    9:00 - 20:00 

 

Ako sa k nám dostanete

mob: +421 (0)918 / 34 11 72