TRX®- aktuálne nemáme v ponuke  

 Cvičte s vlastnou váhou 

  TRX je cvičenie so závesným systémom, ktorý umožňuje vykonávanie veľkého množstva cvičení s vlastnou váhou. Je to systém, ktorý rozvíja nielen kondičné schopnosti, ale hlavne rovnováhu a silu.

Vďaka možnosti regulovania záťaže je TRX vhodný pre všetky úrovne veku a fyzickej zdatnosti, od začiatočníkov až po vrcholových športovcov. Podstatou TRX je okrem posilňovania celého tela aj posilňovanie stredu tela (svaly panvového dna, priečny a šikmé svaly brucha, bedrové svaly, svaly chrbtice a drieku, sedacie svaly, bránica), teda posilňovanie vnútorného hlbokého stabilizačného systému.  Cieľom týchto cvičení je zlepšenie celkovej  kondície, spevnenie stredu tela, predchádzanie ťažkostiam s pohybovým aparátom a celkové naštartovanie organizmu, je to naozajstný funkčný tréning.


TRX CORE je cvičenie zamerané hlavne na jadro tela, čiže hlboké svaly brucha, medzi lopatkové svaly a fixátor lopatiek. Jedná sa o kombináciu cvikov pilates a cvikov na závesnom systéme.

Toto cvičenie je vhodné ako kompenzácia pri sedavej práci, pri ktorej dochádza k ochabovaniu týchto svalov a následnej bolesti chrbta.

  Tréneri  

Patrik

Kruhový tréning,Prázdninové tábory,TRX,Ay Fly
Začiatočníci, pokročilí, muži, ženy

 

Prázdny

Slavo

TRX,Tabata
Začiatočníci, pokročilí, muži, ženy

 

Prázdny

Tomy

TRX,Funkčný tréning
Začiatočníci, pokročilí, muži, ženy
Capoeira, deti 10-18 ročné

Otváracie hodiny 

   Pondelok::

   zatvorené

   Utorok

    zatvorené

   Streda

    zatvorené

   Štvrtok

    6:30 - 21:00

   Piatok

    6:30 - 21:00

   Sobota

9:00 - 20:00

   Nedeľa

    9:00 - 20:00 

 

Ako sa k nám dostanete

mob: +421 (0)918 / 34 11 72