SpinGym  

 škola chrbta  

  Čo je SpinGym®  

 
       Preventívne rehabilitačné cvičenie k zlepšeniu držania tela, posilnenie trupového svalstva a zlepšenie funkcie chrbtice.    
ESG® nie je len prostým posilňovaním chrbtových svalov. Cviky nútia aj najmenšie svaly a ich úpony pozdĺž chrbtice pracovať a prevziať svoju funkciu ochranného piliera po celej jej dĺžke. Pomáhajú tým odľahčiť medzistavcové platničky a zaujať prirodzené postavenie medzistavcových kĺbov a tým aj celej chrbtice. Vďaka intenzívnemu cvičeniu dochádza k lepšiemu vnímania oblasti chrbtice a k zmene jej postavenia aj v každodennom živote.
     Mobilizačné cvičenia zdokonaľujú uvedomovanie si jednotlivých úsekov chrbtice a zlepšenie pohyblivosti sa prejaví v predchádzaní blokád medzistavcových kĺbov a chronicky sa vracajúcej bolesti chrbta. Koncept je zostavený tak, aby podporoval prirodzenú pohyblivosť, všetky cviky sú úplne zdravotne nezávadné.
     ESG® je v Nemecku preplácaný zdravotnými poisťovňami ako rehabilitačné cvičenie.
Filozofia "Save your healthiness"; - zachráňte svoje zdravie sa vzťahuje predovšetkým na oblasť chrbtice a trupu, ich správna funkcia hraje jednu z najvýznamnejších úloh pre pocit plného zdravia a zachovania kvality života. Vyzýva klientov k tomu, aby vzali svoje zdravie do vlastných rúk a spolu s ESG® sa sami podieľali na zlepšení a udržaní svojho zdravia.

 

  Výhody  

-žiadna choreografia
- posilňovacie a naťahovacie cvičenie chrbtového a trupového svalstva
- škola chrbta
- nekladie nároky na koordináciu a aerobnú vytrvalosť
-zlepšenie držania tela a zmiernenie či úplné odstránenie chronických bolestí chrbta do 3-4 týždňov pravidelného tréningu

  Tréneri  

       Andrea

Prázdny

Otváracie hodiny

   Pondelok

6:30 - 22:00

   Utorok

6:30 - 22:00

   Streda

6:30 - 22:00

   Štvrtok

6:30 - 22:00

   Piatok

6:30 - 22:00

   Sobota

9:00 - 21:00

   Nedeľa

9:00 - 21:00

 

Ako sa k nám dostanete

tel: +421 (0)55 / 633 24 16 

mob: +421 (0)918 / 34 11 72