Kruhový tréning/TABATA

Získajte ohybnosť, silu a vytrvalosť

 

Crosstraining je výborná cesta na zlepšenie flexibility - ohybnosti, sily a vytrvalosti a teda aj vytrvalosti v sile. 
Formát kruhového tréningu využíva súbor 6 až 10 cvikov, ktoré sú odcvičené jeden cvik po druhom. Cviky sa cvičia v jednom kruhu za sebou bez prestávky. Každý cvik má určený počet opakovaní alebo vopred stanovený čas. Celkový počet sérií kruhového tréningu počas jednej tréningovej jednotky sa pohybuje od 2 po 6. Závisí to od úrovne daného cvičenca (začiatočník, mierne pokročilí, pokročilí), podľa toho v akej fáze sa práve nachádzate alebo aký ciel ste si stanovili.

 

   Základný fitness program  

-zaručene prináša výsledky
- určený pre začiatočníkov aj pokročilých
- zlepšuje celkovú fyzickú zdatnosť
- podporuje srdcovo-cievny systém
- upravuje množstvo tuku v tele
-  ideálny na formovanie postavy 

 

  Funkčný/kruhový tréning 


Má pôvod v armáde, kde sa snažili udržať vo vynikajúcej kondícii príslušníkov elitných námorných jednotiek na malom priestore. Je to vlastne súhrn cvičení, ktoré sú prirodzené pre ľudí a majú spojitosť s našimi každodennými aktivitami. Ako napríklad rúbanie dreva, prenášanie a dvíhanie bremena, atď. Pohyby sú vykonávané vo všetkých troch rovinách a pri cvičeniach je zapájaných čo najviac svalových skupín. Pri funkčnom tréningu sa snažíme využiť zo svalu maximálnu silu a dynamiku. Funkčný tréning preto zahŕňa gymnastiku, cvičenie s vlastnou váhou aj s rôznym náradím a tréner sa snaží vytvoriť takú skladbu cvikov, ktoré klientovi pomôžu vykonávať bežné aktivity s vyššou výkonnosťou a nižším rizikom úrazu.
Pri tréningu využívame profesionálne náradia ako TRX Professional®, BOSU®, Kettlebell, Ay Fly® Hamok, Flexibar, Flowin, Overball.

 

TABATA

 

Chcete si zvýšiť kondíciu, celkovú silu, vyformovať postavu a schudnúť prebytočné tuky? Tabata tréning je pre tých, ktorý chcú na sebe naozaj makať a vidieť výsledky!
Tabata je intervalostný tréningový systém v ktorom pracujete na maximum počas 20 sekúnd pracovnej série a 10 sekundovou pauzou pri 8 opakovaných kolách počas 4och minút. Tabata v jednoduchosti patrí medzi najnáročnejšie zato však najefektívnejšie tréningové programy, po ktorom budete vidieť zaručené výsledky. Počas jednej štvorminútovej tabaty je možné spáliť toľko energie, ako pri dlhšom čase strávenom napríklad bicyklovaním.

 

  Zameriavame sa na  


- silu a silovú vytrvalosť
- výbušnosť
- rovnováhu a stabilitu
- zábavu a rozmanitosť

 

INTENSE

Intenzívne polhodinové cvičenie formou TABATY 

 

                                                          TRÉNERI

Prázdny


Gabi
Tabata/kruhovy tréning, Power Hiit Yoga

Slavo
Fitness tréner 
Tabata/kruhovy tréning


 

Tomáš
TRX
Kruhový tréning,fitness tréner


 

Prázdny
Prázdny

Otváracie hodiny

   Pondelok

6:30 - 22:00

   Utorok

6:30 - 22:00

   Streda

6:30 - 22:00

   Štvrtok

6:30 - 22:00

   Piatok

6:30 - 22:00

   Sobota

9:00 - 21:00

   Nedeľa

9:00 - 21:00

 

Ako sa k nám dostanete

tel: +421 (0)55 / 633 24 16 

mob: +421 (0)918 / 34 11 72