TRX®

Cvičte s vlastnou váhou

  TRX je cvičenie so závesným systémom, ktorý umožňuje vykonávanie veľkého množstva cvičení s vlastnou váhou. Je to systém, ktorý rozvíja nielen kondičné schopnosti, ale hlavne rovnováhu a silu.

Vďaka možnosti regulovania záťaže je TRX vhodný pre všetky úrovne veku a fyzickej zdatnosti, od začiatočníkov až po vrcholových športovcov. Podstatou TRX je okrem posilňovania celého tela aj posilňovanie stredu tela (svaly panvového dna, priečny a šikmé svaly brucha, bedrové svaly, svaly chrbtice a drieku, sedacie svaly, bránica), teda posilňovanie vnútorného hlbokého stabilizačného systému.  Cieľom týchto cvičení je zlepšenie celkovej  kondície, spevnenie stredu tela, predchádzanie ťažkostiam s pohybovým aparátom a celkové naštartovanie organizmu, je to naozajstný funkčný tréning.

 

  TRX CORE  


TRX CORE je cvičenie zamerané hlavne na jadro tela, čiže hlboké svaly brucha, medzi lopatkové svaly a fixátor lopatiek. Jedná sa o kombináciu cvikov pilates a cvikov na závesnom systéme.

Toto cvičenie je vhodné ako kompenzácia pri sedavej práci, pri ktorej dochádza k ochabovaniu týchto svalov a následnej bolesti chrbta.

                                                                 

TRÉNERI

Prázdny

Zdenka Samková
TRX

Roman Borovský
TRX

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny