Spinning

Šliapnite do pedálov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Čo je SPINNING®  


SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnom bicykli (spinner) spájajúce hudbu, motiváciu a ľudskú predstavivosť. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti.

 

  Začiatočníci  


Lekcia "Začiatočníci" je určená pre klienta, ktorý prichádza na spinning prvý krát. Na tejto lekcii sa klient naučí ako si správne nastaviť svoj stacionárny bike "spiner", osvojí si správnu techniku jazdy a jednotlivé pozície, ktoré sa používajú pri jazde na spineri. Klient by si mal na lekciu so sebou doniesť: pevnú športovú obuv (napr. cyklistické tretry s SPD systémom), ľahký športový odev (cyklistický dres a nohavice), fľašu na vodou a malý uterák na utieranie potu.

 

  Prečo ísť na SPINNING®  


Nemusíte byť práve vrcholoví športovci, dokonca nemusíte nikdy predtým športovať a predsa môžete ísť na SPINNING®. Nemusíte sa učiť žiadne zložité pohyby. Budete nenásilným spôsobom pracovať na svojej fyzičke a zároveň prečistíte svoju myseľ - i keď máte šesťdesiat alebo máte 130 kíl.

SPINNING® je ideálny prostriedok na chudnutie. Pri jednej 45 minútovej lekcii priemerne spálite 400 až 600 KCal, čo je 12-krát viac ako pri aerobiku, bez toho, aby ste zaťažovali svoje kĺby. Pravidelný SPINNING® tréning Vám pomôže účinne tvarovať a spevňovať Vašu postavu. Získate pevný zadoček a štíhle nohy.

SPINNING® program umožňuje špecializovanú prípravu pre všetky druhy športov. S pomocou merača tepovej frekvencie je možné simulovať konkrétnu tréningovú záťaž - vytrvalosť, rýchlosť, výbušnosť i intervalový tréning. Pre svoju vysokú účinnosť je SPINNING® bežne používaný ku zlepšeniu kondície hráčov NHL.

 

  Tréneri  

Prázdny
avatar-woman

Alexandra Farkašová

Spinning

Michal Kentoš

Spinning

Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny
Prázdny