Spin Gym® a Taebo®

European Spin Gym® pod vedením Adi

ESG® nie je len obyčajným posilňovaním chrbtových svalov. Cviky nútia aj najmenšie svaly a ich úpony pozdĺž chrbtice pracovať a prevziať svoju funkciu ochranného piliera po celej jej dĺžke. Tým pomáhajú odľahčiť medzistavcové platničky a zaujať prirodzené postavenie medzistavcových kĺbov a tým aj celej chrbtice. Vďaka intenzívnemu cvičeniu dochádza k citlivému vnímaniu oblasti chrbtice a zmene jej postavenia aj v každodennom živote.
Mobilizačné cvičenia zdokonaľujú uvedomovanie si jednotlivých úsekov chrbtice a zlepšenie jej pohyblivosti, čo sa potom prejaví v predchádzaní blokád medzistavcových kĺbov a chronicky sa vracajúcich bolestí chrbta.
Koncept je zostavený tak, aby podporoval prirodzenú pohyblivosť, všetky cviky sú úplne zdravotne nezávadné,

* Žiadna choreografia,
* Posilňovacie a naťahovacie cvičenia chrbticu a trupové svalstvo,
* Škola chrbta,
* Nekladie nároky na koordináciu, a aeróbnu vytrvalosť,
* Preventívne rehabilitačné cvičenia na zlepšenie držania tela, posilnenie trupového svalstva na zlepšenie funkcie chrbtice,
* Zlepšenie držania tela a zmiernenie, či úplné odstránenie chronických bolesti chrbta už za 3-4 týždne, závisí od pravidelného tréningu

European TaeBo® pod vedením Adi

ETB® je zdravotne nezávadný športový systém vychádzajúci z prirodzenosti tela a pohybov. Používa pohyby odlišných druhov bojových športov a umení a v prvom rade je to skupinové cvičenie s rýchlou hudbou.

Je určený pre všetkých (od 13 rokov), bez rozdielu pohlavia, kondície, či pohybových schopností. Vďaka dokonale prepracovaným ETB® technikám zabudnete na bolesti chrbtice, kolien a vôbec kĺbov. Práve naopak, v starobe sa ETB® poďakujete. ETB® je ľahké a namáhavé zároveň. Nie je tu žiadna komplikovaná choreografia. Jediná nutnosť je počítanie, ktorým si posilňujete brušné svalstvo, zväčšujete kapacitu pľúc a taktiež kontrolujete svoje hranice.

fotogaléria

Cvičenie pre úplných začiatočníkov, bez praktických či teoretických skúseností.
Cvičenie pre tých, ktorí už majú zvládnuté základy. Neznamená to však, že treba byť "profík" a mať z takejto lekcie obavy. Inštruktor sa bude venovať každému, kto bude potrebovať pomoc a rady.

Rozvrh Rozvrh a rezervácie