Parkour academy

Pre mládež aj dospelých, začiatočníkov aj pokročilých

 

 NOVÝ KURZ Parkour academy level 1

SEPTEMBER/OKTÓBER  2019 

INFO O OBSADENOSTI KURZU NA RECEPCII ALEBO NA TEL. ČÍSLE 0910 130 330  

PA1 s Patrikom - pondelok 15:00+  štvrtok 14:30

PLNE OBSADENÉ

 

 

 Jeden cyklus kurzu trvá 2 mesiace .Kurzy budú mať postupnú náväznosť, ale nevylučujeme ani neskoršie nastúpenie na kurz. Deti sa v ňom naučia základné gymnastické zručnosti, akrobatické elementy, trampolínovú abecedu a skoky do molitanovej jamy.

 

Jeden cyklus kurzu trvá 2 mesiace .Kurzy budú mať postupnú náväznosť, ale nevylučujeme ani neskoršie nastúpenie na kurz. 

 

 

Pár kurzových pravidiel:

  •  Kurzy sa otvárajú v dvojmesačných cykloch./ nie na počet hodín do mesiaca /. Ak na deň cvičenia pripadne štátny sviatok, lekcia sa nenahrádza.
  • Poplatok za kurz sa nevracia.
  • V prípade, ak dieťa z vážnych zdravotných dôvodov nebude navštevovať kurz /min. 50 % / a rodič nám túto skutočnosť dopredu oznámi a následne donesie lekárske potvrdenie, budeme túto situáciu posudzovať individuálne.Ak je skutočnosť oznámená dostatočne včas a miesto v kurze je možné obsadiť náhradníkom, v tomto prípade je možné alikvotnú časť poplatku kurzu / 50 % / klientovi aj vrátiť.
  • V prípade potreby je vyhradená zmena trénera.
  • Miesto v kurze je stabilné , bez nutnosti stáleho prihlasovania na konkrétne lekcie .

 

Základy Parkouru, akrobacie, pádov, získavanie sily, vytrvalosti, koordinácie a flexibility, poznávanie svojho tela a jeho možností, rozvíjanie fyzických, psychických a morálnych vlastností, práca jednotlivca ale aj skupiny.

Niektoré tréningy sú zamerané na Parkour fitness - posilňovacie techniky z PK pre rozvoj sily, vytrvalosti, kontroly, balansu, orientácie, možnosti, využitie v reálnych situáciách, zlepšenie celkového vnímania, pozornosti a reakcií v kritických situáciach.

 

Jeden cyklus kurzu trvá 2 mesiace .Kurzy budú mať postupnú náväznosť, ale nevylučujeme ani neskoršie nastúpenie na kurz.

 

  Predbežné rezervácie prebiehajú u nás na recepcii telefonicky alebo osobne.

 

 

 

  Parkour academy level 2  

Je určená pre mládež a dospelých od 13 rokov. Po individuálnej konzultácii s trénerom je samozrejme možné zmeniť zaradenie do skupiny podľa výkonnosti.

 

  Tréneri  

Prázdny

Martin Baggy Boďa

Parkour academy
Akrobacia pre dospelých

edo

Eduard Mochnáč

Parkour academy

 

Prázdny