Crosstraining

Získajte ohybnosť, silu a vytrvalosť

 

Crosstraining je výborná cesta na zlepšenie flexibility - ohybnosti, sily a vytrvalosti a teda aj vytrvalosti v sile.
Formát kruhového tréningu využíva súbor 6 až 10 cvikov, ktoré sú odcvičené jeden cvik po druhom. Cviky sa cvičia v jednom kruhu za sebou bez prestávky. Každý cvik má určený počet opakovaní alebo vopred stanovený čas. Celkový počet sérií kruhového tréningu počas jednej tréningovej jednotky sa pohybuje od 2 po 6. Závisí to od úrovne daného cvičenca (začiatočník, mierne pokročilí, pokročilí), podľa toho v akej fáze sa práve nachádzate alebo aký ciel ste si stanovili.

 

  Základný fitness program  

-zaručene prináša výsledky
- určený pre začiatočníkov aj pokročilých
- zlepšuje celkovú fyzickú zdatnosť
- podporuje srdcovo-cievny systém
- upravuje množstvo tuku v tele
-  ideálny na formovanie postavy 

 

  Funkčný tréning  


Má pôvod v armáde, kde sa snažili udržať vo vynikajúcej kondícii príslušníkov elitných námorných jednotiek na malom priestore. Je to vlastne súhrn cvičení, ktoré sú prirodzené pre ľudí a majú spojitosť s našimi každodennými aktivitami. Ako napríklad rúbanie dreva, prenášanie a dvíhanie bremena, atď. Pohyby sú vykonávané vo všetkých troch rovinách a pri cvičeniach je zapájaných čo najviac svalových skupín. Pri funkčnom tréningu sa snažíme využiť zo svalu maximálnu silu a dynamiku. Funkčný tréning preto zahŕňa gymnastiku, cvičenie s vlastnou váhou aj s rôznym náradím a tréner sa snaží vytvoriť takú skladbu cvikov, ktoré klientovi pomôžu vykonávať bežné aktivity s vyššou výkonnosťou a nižším rizikom úrazu.
Pri tréningu využívame profesionálne náradia ako TRX Professional®, BOSU®, Kettlebell, Ay Fly® Hamok, Flexibar, Flowin, Overball.

 

  Zameriavame sa na  


- silu a silovú vytrvalosť
- výbušnosť
- rovnováhu a stabilitu
- zábavu a rozmanitosť

 

                                                            TRÉNERI 

Prázdny
avatar-man

Gabi Major

Tabata, Crosstraining
 

Prázdny
Prázdny
Prázdny